O nas

W firmie Novacura jesteśmy ekspertami do spraw systemów biznesowych i doskonalenia procesów. Dzięki znajomości realiów wielu branż jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania, które można łatwo dostosować do unikatowych wymagań poszczególnych klientów.

Chcemy i potrafimy zrozumieć sytuację Twojej firmy — od wymogów biznesowych po szczegóły techniczne. Dzięki kompleksowym analizom pomagamy Ci zwiększać obecną i przyszłą konkurencyjność Twojej firmy. Jako klient możesz korzystać z naszego długoletniego doświadczenia w dziedzinie systemów ERP i doskonalenia procesów. Nasze rozwiązania są w pełni dostosowane do specyfiki Twojej branży.

Skontaktuj się z nami już dziś

Wybrane usługi i produkty

  • Doskonalenie procesów — współpracujemy z naszymi klientami w celu opracowania jak najlepszych procesów. Dysponujemy narzędziami, wiedzą i metodologią niezbędnymi do doskonalenia procesów.

  • Mobilność — wiele procesów i podstawowych funkcji staje się procesami i funkcjami „mobilnymi”. Novacura dysponuje najlepszymi narzędziami i gotowymi rozwiązaniami odpowiadającymi Twoim potrzebom biznesowym.

  • Systemy ERP — pomagamy w ich implementacji, dostosowaniu i integracji, aby wdrożenie okazało się jak najprostsze, jak najwydajniejsze i jak najbardziej bezproblemowe.

Nasze produkty
Novacura Flow - Mobility for ERP

Rozszerzenia i dodatki do systemu IFS Applications

Twoje rozwiązania biznesowe powinny być dostosowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Novacura oferuje gotowe procesy i rozwiązania, aby udoskonalić wykorzystanie systemu IFS Applications.

Obsługa systemu IFS Applications

Twoja firma jest centralnym punktem naszej działalności. Zespół wsparcia firmy Novacura oferuje więc szeroką gamę usług pomocnych w korzystaniu z systemu IFS Applications.

Dysponujemy szerokim doświadczeniem w zakresie systemu IFS Applications, a także przeznaczonymi do niego rozwiązaniami. Pomocą służą nasi wysoce wykwalifikowani i doświadczeni konsultanci świadczący profesjonalne usługi. Tu możesz zobaczyć, jakie udoskonalenia procesów opracowaliśmy dla innych klientów.

Usługi dla systemu IFS Applications

Przejmij kontrolę nad swoją cyfrową podróż już dziś

Umów się na demo