O nas

W firmie Novacura jesteśmy ekspertami do spraw systemów biznesowych i doskonalenia procesów. Dzięki znajomości realiów wielu branż jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania, które można łatwo dostosować do unikatowych wymagań poszczególnych klientów.

Chcemy i potrafimy zrozumieć sytuację Twojej firmy — od wymogów biznesowych po szczegóły techniczne. Dzięki kompleksowym analizom pomagamy Ci zwiększać obecną i przyszłą konkurencyjność Twojej firmy. Jako klient możesz korzystać z naszego długoletniego doświadczenia w dziedzinie systemów ERP i doskonalenia procesów. Nasze rozwiązania są w pełni dostosowane do specyfiki Twojej branży.

Skontaktuj się z nami już dziś

Wybrane usługi i produkty

  • Doskonalenie procesów — współpracujemy z naszymi klientami w celu opracowania jak najlepszych procesów. Dysponujemy narzędziami, wiedzą i metodologią niezbędnymi do doskonalenia procesów.

  • Mobilność — wiele procesów i podstawowych funkcji staje się procesami i funkcjami „mobilnymi”. Novacura dysponuje najlepszymi narzędziami i gotowymi rozwiązaniami odpowiadającymi Twoim potrzebom biznesowym.

  • Systemy ERP — pomagamy w ich implementacji, dostosowaniu i integracji, aby wdrożenie okazało się jak najprostsze, jak najwydajniejsze i jak najbardziej bezproblemowe.

Nasze produkty
six segments to flow mobile - O nas

Rozszerzenia i dodatki do systemu IFS Applications

Twoje rozwiązania biznesowe powinny być dostosowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Novacura oferuje gotowe procesy i rozwiązania, aby udoskonalić wykorzystanie systemu IFS Applications.

Obsługa systemu IFS Applications

Twoja firma jest centralnym punktem naszej działalności. Zespół wsparcia firmy Novacura oferuje więc szeroką gamę usług pomocnych w korzystaniu z systemu IFS Applications.

Dysponujemy szerokim doświadczeniem w zakresie systemu IFS Applications, a także przeznaczonymi do niego rozwiązaniami. Pomocą służą nasi wysoce wykwalifikowani i doświadczeni konsultanci świadczący profesjonalne usługi. Tu możesz zobaczyć, jakie udoskonalenia procesów opracowaliśmy dla innych klientów.

Usługi dla systemu IFS Applications

Przejmij kontrolę nad swoją cyfrową podróż już dziś

- O nas