Niezależnie od stosowanych procesów i systemów biznesowych

Doskonalimy procesy

Zapewniamy prostotę, szybkość i swobodę. Niezależnie od stosowanych procesów i systemów biznesowych. Każdemu i wszędzie. Wszystko to znajdziesz w systemie Enterprise App™.

Novacura Flow Process Map - Usługi z podziałem na branże

Przykłady obsługiwanych przez nas przepływów zadań w obrębie różnych branż

Skontaktuj się z nami już dziś

Rozwiązania dla Twojej branży

icon manufacturing logistics - Usługi z podziałem na branże

Branża produkcyjna i logistyczna

Przeczytaj więcej

Wyobraź sobie magazyn, w którym rzeczywistość jest zsynchronizowana z Twoimi systemami, gdzie wyeliminowano całą niepotrzebną pracę, nie ma zbędnych formalności i dokumentów, wszystko jest mobilne, a dostawy w 100% prawidłowe. Pomożemy Ci wykorzystać kreatywność do zaprojektowania i wdrożenia procesów magazynowych w dokładnie takiej formie, w jakiej chcesz.

icon asset service - Usługi z podziałem na branże

Branża usług zarządzania aktywami

Przeczytaj więcej

Nasza kompetencja w dziedzinie konserwacji w połączeniu z oferowanymi rozwiązaniami zapewnia prostotę, dokładność, mobilność i przewidywalność działalności związanej z konserwacją. Gwarantuje Ci także to, czego potrzebujesz: kontrolę.

icon project based - Usługi z podziałem na branże

Branża projektowania

Przeczytaj więcej

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu w zakresie dużych i złożonych przedsięwzięć możesz udoskonalić zarządzanie projektami i ich realizację. Najważniejsze cechy naszych rozwiązań to precyzja, kontrola i prostota. Charakteryzują one wszystkie etapy tworzenia rozwiązania: od jego konstruowania po realizację.

icon bpm erp - Usługi z podziałem na branże

Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Przeczytaj więcej

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych i potrafimy spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże.

Dlaczego warto współpracować z firmą Novacura?

Firmy, z którymi współpracujemy, stoją w obliczu różnych wyzwań biznesowych. Na pierwszy rzut oka wyzwania te wyglądają podobnie we wszystkich przedsiębiorstwach w danej branży.

Zawsze jednak staramy się poznać szczegóły, ponieważ dopiero wtedy widać, że problemy poszczególnych przedsiębiorstw są unikatowe. Również rozwiązanie, które pomoże pokonać te wyzwania i zamienić firmę dobrą w wielką, musi być niepowtarzalne.

Dzięki koncepcji zarządzania procesami biznesowymi (business process management, BPM) możemy wzbogacić Twoje istniejące systemy biznesowe o nasze unikatowe aplikacje. Dzięki tej prostej i szybkiej zmianie zyskujesz swobodę pracy w odpowiadający Ci sposób i możliwość realizowania procesów, których potrzebujesz.

Współpracując z firmą Novacura, przezwyciężysz trudności i zaczniesz czerpać korzyści z procesów klasy światowej.

six segments to flow mobile - Usługi z podziałem na branże
Informacje na temat rozwiązania Novacura Layer

Doskonalimy procesy

Całą swoją działalność skupiamy na doskonaleniu procesów. Analizujemy, w jaki sposób Ty jako klient możesz kompleksowo usprawnić funkcjonowanie swojej firmy przez zwiększenie efektywności procesów kluczowych dla działalności.

Dlatego nie skupiamy się na branży, a na procesach. Z tego samego powodu dzielimy nasze wsparcie biznesowe na sześć obszarów ukierunkowanych na różne procesy.

Dowiedz się więcej na temat obszaru najlepiej odpowiadającego Twojej działalności i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić. W obrębie tych dziedzin obsługujemy wiele różnych branż, procesów i funkcji.

Jeśli dostrzegasz potrzebę udoskonalenia w ramach wymienionych obszarów albo w innej interesującej Cię dziedzinie, skontaktuj się z nami już dziś. Pomożemy Ci wykorzystać cały potencjał Twojej firmy.

Wszystko to znajdziesz w systemie Enterprise App™

Nasza koncepcja doskonalenia procesów zakłada wykorzystanie procesów światowej klasy w prostych i funkcjonalnych aplikacjach biznesowych, które działają na jednej innowacyjnej platformie: Enterprise App™

Niezależnie od tego, na czym polegają Twoje wyzwania biznesowe, nasza platforma jest w stanie je obsłużyć. Umożliwi ona również optymalne połączenie Twoich użytkowników z Twoimi systemami biznesowymi. Platforma Novacura Flow® zapewnia najprostszy interfejs obsługujący najbardziej efektywne procesy, bezpośrednio zintegrowany z dowolnym z Twoich systemów biznesowych. Innymi słowy, umożliwia doskonalenie procesów aż do poziomu poszczególnych zbiorów danych.

Przeczytaj więcej na temat platformy Novacura Flow

Przejmij kontrolę nad swoją cyfrową podróżą już dziś

9b4650ab 7d53 45df 861b 04b7389dd6b8 - Usługi z podziałem na branże