Innowacyjność, mobilność i automatyzacja

Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Dzięki przejrzystym, powtarzalnym i mierzalnym procesom możesz przekształcić tradycyjny, choć kompetentny personel w nowoczesny i mobilny zespół. W procesie tym pracownicy mają łatwy dostęp do wszystkich narzędzi i informacji.

Wyzwanie

W świecie, w którym konkurencja między firmami jest coraz większa, personel musi doskonalić się szybciej niż kiedykolwiek w przeszłości. Rodzi to potrzebę wprowadzenia istotnych zmian w procesach biznesowych — wiele firm boryka się obecnie z niedoborem narzędzi oraz brakiem powtarzalności i możliwości pomiaru procesów. W obliczu stale zmieniającej się sytuacji tradycyjny personel jest deklasowany przez nowe pokolenie pracowników, stosujących nowe procesy charakteryzujące się wysokim poziomem innowacji i automatyzacji. Oczywiste jest też, że osoby pracujące w terenie potrzebują nowych narzędzi, dokładnych informacji i wysoce zautomatyzowanych procesów.

Zalety rozwiązań firmy Novacura

Dzięki firmie Novacura możesz uwolnić cały potencjał mobilnego personelu sprzedaży i umożliwić pracownikom terenowym optymalne wykorzystywanie czasu: zwiększyć ilość czasu przeznaczonego na sprzedaż i skrócić do minimum czas potrzebny podróże i czynności administracyjne. Dzięki naszym rozwiązaniom dotyczącym sprzedaży w terenie zyskujesz pełną kontrolę nad procesem sprzedaży.

Rozwiązania firmy Novacura zapewniają przedsiębiorstwom następujące korzyści:

 • Innowacyjny i niezwykle łatwy w obsłudze interfejs z aplikacjami obsługującymi wszystkie zadania sprzedaży w terenie: korzystanie z informacji o klientach, planowanie tras, generowanie ofert, konfigurowanie i przesyłanie zamówień sprzedaży. Uwzględnienie wszystkich aspektów podstawowej działalności.
 • Wdrożenie powtarzalnego procesu sprzedaży, w znacznym stopniu zautomatyzowanego i w pełni mierzalnego.
 • Wbudowane funkcje obsługi skomplikowanych umów z klientami, cenników zależnych od kontekstu i innego rodzaju zaawansowanej logiki biznesowej. Wszystkie te zadania są realizowane w tle i wykonywane w razie potrzeby.
 • Rozwiązanie prawie niewymagające szkolenia.
 • 100% mobilności — system umożliwia realizowanie w terenie każdego zadania: od podstawowej działalności po procesy wspierające, takie jak zarządzanie zasobami ludzkimi, rejestracja czasu, zarządzanie podróżami i zarządzanie problemami.
 • Wbudowane mapy, funkcja GPS, załączanie plików, załączanie zdjęć i podpisy.
 • Obsługa trybu online i offline.
 • Platforma działająca na telefonach, tabletach i komputerach zgodnie z potrzebami personelu sprzedaży.
 • Ścisła integracja wszystkich elementów procesu z kluczowymi systemami CRM i ERP.

Nasze aplikacje

Oto przykłady oferowanych przez nas aplikacji:

 • Kompleksowe informacje o klientach
 • Historia zamówień
 • Zarządzanie trasami/wizytami
 • Tworzenie propozycji zamówień
 • Tworzenie zamówień sprzedaży
 • Rejestrowanie kosztów podróży i zaliczek
 • Rejestracja czasu

Każda aplikacja jest definiowana pod kątem Twojej działalności, cechuje się łatwą obsługą i jest ściśle zintegrowana z Twoimi systemami biznesowymi.

Przeczytaj więcej na temat naszej platformy

Przejmij kontrolę nad swoją cyfrową podróżą już dziś

9b4650ab 7d53 45df 861b 04b7389dd6b8 - Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Rozwiązania dla Twojej branży

icon manufacturing logistics - Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Produkcja i logistyka

Przeczytaj więcej

Wyobraź sobie magazyn, w którym rzeczywistość jest zsynchronizowana z Twoimi systemami, gdzie wyeliminowano całą niepotrzebną pracę, nie ma zbędnych formalności i dokumentów, wszystko jest mobilne, a dostawy w 100% prawidłowe. Pomożemy Ci wykorzystać kreatywność do zaprojektowania i wdrożenia procesów magazynowych w dokładnie takiej formie, w jakiej chcesz.

icon asset service - Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Zarządzanie aktywami

Przeczytaj więcej

Nasze doświadczenie w dziedzinie utrzymania zasobów w połączeniu z oferowanymi rozwiązaniami zapewnia prostotę, dokładność, mobilność i przewidywalność działalności związanej z serwisem. Daje Ci także to, czego potrzebujesz: kontrolę.

icon project based - Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Realizacja projektów

Przeczytaj więcej

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu w zakresie dużych i złożonych przedsięwzięć, możesz udoskonalić zarządzanie projektami i ich realizację. Najważniejsze cechy naszych rozwiązań to precyzja, kontrola i prostota. Charakteryzują one wszystkie etapy tworzenia rozwiązania: od jego projektowania po realizację.

icon bpm erp - Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Przeczytaj więcej

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych i potrafimy spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże.