Przekształć złożoność w prostotę

Branża projektowania

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu w zakresie dużych i złożonych przedsięwzięć, możesz udoskonalić zarządzanie projektami i ich realizację. Najważniejsze cechy naszych rozwiązań to precyzja, kontrola i prostota. Charakteryzują one wszystkie etapy tworzenia rozwiązania: od jego projektowania po realizację.

project delivery - Realizacja projektów

Rozwiązanie Novacura Flow dla branży projektowania

Wyzwanie

Duże i złożone przedsięwzięcia, takie jak budowa statków, platform wiertniczych czy samolotów, nakłada na organizację realizującą zlecenie znaczne wymagania, ponieważ najważniejszym czynnikiem jest zazwyczaj jakość dostarczanego produktu. Mimo to proces realizacji musi być maksymalnie efektywny i ekonomiczny. Aby osiągnąć określoną jakość i efektywność, wszystkie elementy procesu — od budowy i zarządzania projektem po zarządzanie materiałami, dostawę i wsparcie dotyczące części zamiennych — muszą funkcjonować jako jedność.

Tradycyjnie firmy z tej branży były wysoce kompetentnymi organizacjami, skupionymi na produkcie, a nie procesie. Proces realizacji projektu obejmuje przesyłanie i przekształcanie dużych ilości danych. Tego rodzaju zarządzanie danymi wiąże się zazwyczaj z dużą ilością pracy ręcznej, co spowalnia proces i skutkuje usterkami jakości, z którymi trzeba sobie poradzić na dalszym etapie.

Zalety rozwiązań firmy Novacura

Dzięki współpracy z firmą Novacura przejmujesz kontrolę nad procesem realizacji projektu. Możesz zautomatyzować przesył danych, uzyskać natychmiastowy i dokładny wgląd w tok realizacji projektu oraz udostępnić pracownikom w całej organizacji proste narzędzia ułatwiające wykonywanie codziennych czynności. Wszystkie te funkcje są dostępne w każdym miejscu: w norweskich fiordach, na środku Oceanu Spokojnego i na afrykańskiej pustyni.

Rozwiązania firmy Novacura zapewniają przedsiębiorstwom następujące korzyści:

 • Ścisła integracja między systemami PDM i ERP
 • Ścisła integracja między systemami zarządzania projektami i ERP
 • Skuteczne zarządzania materiałami i optymalizacja zakupów na potrzeby projektów
 • Optymalne zarządzanie czasem i kosztami
 • Obsługa transakcji dotyczących części zamiennych
 • Praca w odległych lokalizacjach
 • Obsługa zarządzania materiałami na miejscu

PRZYPADEK KLIENTA

serimax logo - Realizacja projektów

Pełna kontrola nad lokalnymi stanami zapasów w miejscach należących do najtrudniej dostępnych na świecie

Zapoznaj się przypadkiem klienta

Nasze aplikacje

Przykładowe aplikacje:

 • Przesył struktur produktów z systemu PDM do systemu ERP
 • Zintegrowane planowanie projektów i czynności kontrolne w aplikacji Microsoft Project z danymi przesyłanymi w czasie rzeczywistym z systemu ERP
 • Zaawansowane zarządzanie czasem, raportowanie zarówno czasu przeznaczanego na działania związane z projektem, jak i czasu w ramach wynagrodzenia
 • Zarządzanie magazynem off-shore
 • Zarządzanie utrzymaniem zasobów off-shore

Każda aplikacja jest definiowana pod kątem Twojej działalności, cechuje się łatwą obsługą i jest ściśle zintegrowana z Twoimi systemami biznesowymi.

Przeczytaj więcej o naszych produktach i rozwiązaniach, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze aplikacje mogą wspomóc Twoją działalność!

Przejmij kontrolę nad swoją cyfrową podróżą już dziś

9b4650ab 7d53 45df 861b 04b7389dd6b8 - Realizacja projektów

Rozwiązania dla Twojej branży

icon manufacturing logistics - Realizacja projektów

Produkcja i logistyka

Przeczytaj więcej

Wyobraź sobie magazyn, w którym rzeczywistość jest zsynchronizowana z Twoimi systemami, gdzie wyeliminowano całą niepotrzebną pracę, nie ma zbędnych formalności i dokumentów, wszystko jest mobilne, a dostawy w 100% prawidłowe. Pomożemy Ci wykorzystać kreatywność do zaprojektowania i wdrożenia procesów magazynowych w dokładnie takiej formie, w jakiej chcesz.

icon asset service - Realizacja projektów

Zarządzania aktywami

Przeczytaj więcej

Nasze doświadczenie w dziedzinie utrzymania zasobów w połączeniu z oferowanymi rozwiązaniami zapewnia prostotę, dokładność, mobilność i przewidywalność działalności związanej z serwisem. Daje Ci także to, czego potrzebujesz: kontrolę.

icon project based - Realizacja projektów

Realizacja projektów

Przeczytaj więcej

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu w zakresie dużych i złożonych przedsięwzięć, możesz udoskonalić zarządzanie projektami i ich realizację. Najważniejsze cechy naszych rozwiązań to precyzja, kontrola i prostota. Charakteryzują one wszystkie etapy tworzenia rozwiązania: od jego projektowania po realizację.

icon bpm erp - Realizacja projektów

Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Przeczytaj więcej

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych i potrafimy spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże.