Udoskonalamy Twoją firmę

Usługi doradcze

Zapewniamy korzyści biznesowe dzięki znajomości procesów, systemów i personelu.

Udoskonalamy Twoją firmę

Nasi doświadczeni konsultanci oferują szeroką gamę profesjonalnych usług doradczych w celu udoskonalenia Twojej firmy.

Naszą siłą jest ogólna znajomość trzech podstawowych elementów każdego rozwiązania w dziedzinie systemów biznesowych, takich jak:

  • procesy biznesowe
  • systemy biznesowe
  • ludzie

Skupiamy się na zapewnieniu ścisłego związku między tymi trzema elementami i osiągnęliśmy w tej dziedzinie prawdziwe mistrzostwo. W połączeniu z naszą platformą zapewnia to rzeczywiste udoskonalenie procesów w Twojej firmie.

Usługi

Doradztwo w dziedzinie aplikacji

Jego celem jest wiedza, jak wykorzystać system biznesowy, aby jak najlepiej obsługiwał on działalność firmy. Wybranym przez nas systemem jest pakiet IFS Applications, ale nasi doświadczeni doradcy w zakresie aplikacji mogą pomóc Ci w jak najlepszym wykorzystaniu dowolnego spośród współczesnych systemów biznesowych.

Doradztwo w dziedzinie procesów

Jego celem jest zdefiniowanie aktualnego procesu, opracowanie pożądanych ulepszeń i odwzorowanie ich w podstawowych systemach biznesowych zaplecza. Właśnie dzięki temu wspaniały pomysł staje się rzeczywistością.

Doradztwo technologiczne

Jego celem jest zapewnienie bezproblemowego współdziałania wszystkich elementów. Może to obejmować zoptymalizowanie bazy danych lub skonfigurowanie bezpiecznego rozwiązania mobilnego. Dopiero wówczas, gdy będziesz dysponować działającym rozwiązaniem technologicznym, możesz bowiem czerpać korzyści ze swoich systemów biznesowych.

Zarządzanie projektami

Jego celem jest uzyskanie kontroli i przewidywalności. Nasi doświadczeni kierownicy projektów mogą zwiększyć kompetencje Twojego zespołu projektowego i zapewnić realizację celów biznesowych oraz oczywiście sprawić, by Twoje własne projekty przynosiły korzyści biznesowe na czas i w ramach budżetu.

Doradztwo w dziedzinie zarządzania

Jego celem jest znalezienie rozwiązania problemów związanych z działalnością lub personelem, co prowadzi do wdrożenia rozwiązania prowadzącego do zmian na lepsze.

Usprawnij działalność swojej firmy już dziś.

Skontaktuj się z nami

Rozwiązania dla Twojej branży

manufacturing icon

Branża produkcyjna i logistyczna

Przeczytaj więcej

Wyobraź sobie magazyn, w którym rzeczywistość jest zsynchronizowana z Twoimi systemami, gdzie wyeliminowano całą niepotrzebną pracę, nie ma zbędnych formalności i dokumentów, wszystko jest mobilne, a dostawy w 100% prawidłowe. Pomożemy Ci wykorzystać kreatywność do zaprojektowania i wdrożenia procesów magazynowych w dokładnie takiej formie, w jakiej chcesz.

asset service icon

Branża usług zarządzania aktywami

Przeczytaj więcej

Nasza kompetencja w dziedzinie konserwacji w połączeniu z oferowanymi rozwiązaniami zapewnia prostotę, dokładność, mobilność i przewidywalność działalności związanej z konserwacją. Gwarantuje Ci także to, czego potrzebujesz: kontrolę.

Project based icon

Branża projektowania

Przeczytaj więcej

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu w zakresie dużych i złożonych przedsięwzięć możesz udoskonalić zarządzanie projektami i ich realizację. Najważniejsze cechy naszych rozwiązań to precyzja, kontrola i prostota. Charakteryzują one wszystkie etapy tworzenia rozwiązania: od jego konstruowania po realizację.

bpm erp icon

Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Przeczytaj więcej

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych i potrafimy spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże.