DLA KAŻDEGO PROCESU I SYSTEMU BIZNESOWEGO

Doskonalenie procesów w twojej branży

Dzięki Novacura Flow możesz połączyć ze sobą wszystkie systemy biznesowe i wykorzystać dane w tych systemach do tworzenia usprawnień procesu rel.

Wyobraź sobie, że nie musisz już polegać na papierowych formularzach w swojej firmie. Już nigdy nie musisz zarządzać obliczeniami, harmonogramami lub zgodnością z arkuszami kalkulacyjnymi. Możesz wprowadzić dane raz i magicznie znajdują się wszędzie gdzie są potrzebne dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Starsze systemy i przestarzałe procesy mogły działać dla twojej firmy w przeszłości, ale nie działają w teraźniejszości. Klienci, regulatorzy i inwestorzy każdego dnia domagają się od twojej firmy więcej: większej wydajności, większej przejrzystości i większych zysków. Jeśli twoje procesy biznesowe nie są zoptymalizowane, bardzo trudno jest osiągnąć cele.

Novacura Flow to rozwiązanie dla starych systemów i przestarzałych procesów. Flow pomaga wykorzystać dane ze wszystkich różnych systemów w celu usprawnienia procesów biznesowych w całej organizacji. Koniec z błędami w harmonogramie. Koniec zgubionych faktur. Koniec z błędem ludzkim. Dzięki Flow masz kontrolę nad swoją cyfrową podróżą, a twoja firma jest wirtualnie przyszłościowa.

  

Doskonalenie procesow w twojej branzy - Doskonalenie procesów w twojej branży

Przykłady przepływów pracy w różnych segmentach biznesowych, które obsługujemy

Przeczytaj więcej o naszych rozwiązaniach branżowych

Przemysł wytwórczy

Połącz zadania człowieka i maszyny, aby stworzyć usprawnione procesy, zmniejszyć ilość odpadów, poprawić jakość produkcji i wydłużyć  czas wykorzystania urządzeń produkcyjnych

Branża logistyczna

Czy możesz stworzyć magazyn, w którym wszystko jest zsynchronizowane z danymi w czasie rzeczywistym: listy pakowania, harmonogramy przesyłek, godziny pracy pracowników, inwentarz, maszyny, narzędzia, materiały? Z Flow – możesz. 

Konserwacja i serwis w terenie

Twórz własne niestandardowe mobilne aplikacje, które robią to, co chcesz, kiedy i gdzie chcesz — nawet w lokalizacjach zdalnych i/lub offline.

Inżynieria, budownictwo i infrastruktura

Twórz własne procesy przepływu pracy, które łączą planowanie, inwentarz, informacje o kliencie — wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać pracę najlepiej i najbardziej wydajnie.

Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Jeśli twoja organizacja korzysta z ERP, CRM lub innego systemu biznesowego, Novacura Flow może pomóc usprawnić procesy biznesowe i uzyskać większą wartość z inwestycji IT.

“Wdrożenie Novacura Flow oszczędza nam (…) 8 godzin dziennie [przy wprowadzaniu danych]. Licząc 250 dni roboczych rocznie oraz stawkę godzinową w wysokości 40 €, to oznacza oszczędności w wysokości 80000 € rocznie.” 

– Arjen Hoefkens, Manager Business Solutions, Heerema Fabrication Group

“… przede wszystkim widzimy, że liczba niezgodności i zwrotów uległa zmniejszeniu – po prostu mamy teraz więcej zadowolonych klientów.”

– Matt Hanson, Minco

Dowiedz się, w jaki sposób Novacura Flow może usprawnić twoje procesy biznesowe. Porozmawiaj już dziś z jednym z naszych konsultantów ds. rozwiązań.