znamy branżę

Novacura  

Systemy biznesowe

Wiemy, jak je ulepszyć. Niezależnie od tego, czy chodzi o systemy SAP, Infor M3/Movex, Microsoft Dynamics, Jeeves, IFS Applications czy IBM Maximo.

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych, więc potrafimy pomóc Ci spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże. Nic nie przeszkodzi Ci w lepszym wykorzystaniu swojego systemu biznesowego — bez konieczności kupowania nowego lub wprowadzania kosztownych modyfikacji.

ifs - Flow dla systemów biznesowych

IFS Applications

Jeśli chodzi o pakiet IFS Applications, po prostu mamy to, czego potrzebujesz. Dysponujemy najbardziej doświadczonymi i zaangażowanymi doradcami oraz najlepszymi rozwiązaniami.

Niezależnie od tego, czy chcesz uaktualnić pakiet IFS, potrzebujesz rozwiązania mobilnego lub nowej funkcji, czy po prostu chcesz skorzystać z pomocy lub wsparcia, zaoferujemy Ci odpowiednie rozwiązanie.

ibm maximo - Flow dla systemów biznesowych

IBM Maximo

Jedną z naszych podstawowych kompetencji jest zarządzanie zasobami i utrzymanie zasobów. Wykorzystujemy w tym celu rozwiązania IBM Maximo. To idealne połączenie. Po wdrożeniu platformy Novacura Flow zyskujesz zestaw usług i produktów zapewniających optymalne wykorzystanie rozwiązań IBM Maximo.

sap - Flow dla systemów biznesowych

SAP

SAP to najpopularniejszy system biznesowy na świecie, kompleksowo obsługujący procesy w firmie. Nasze doświadczenie biznesowe i wiedza na temat systemów w połączeniu z platformą Novacura Flow pozwolą Ci uprościć i usprawnić system SAP oraz wykorzystać go w zastosowaniach mobilnych.

Przejmij kontrolę nad swoją cyfrową podróż już dziś

- Flow dla systemów biznesowych

Jeeves 142x50 - Flow dla systemów biznesowych

Jeeves

Zachowaj funkcjonalność systemu Jeeves, upraszczając jednocześnie cały proces dzięki platformie Novacura Flow. Uprość swoją codzienną pracę dzięki funkcjom mobilności, procesom z możliwością ponownego wykorzystania oraz automatyzacji zadań niewymagających interwencji człowieka.

Inne systemy biznesowe

Lista systemów, które obsługujemy i udoskonalamy, stale się wydłuża. Obecnie obsługujemy wymienione niżej systemy biznesowe. Poprzez zastosowanie platformy Novacura Flow oferujemy dla nich aplikacje mobilne i procesowe w formie nakładek — Novacura Layer.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

Inne systemy

  • Infor M3

  • Microsoft Dynamics AX

  • Microsoft Dynamics CRM

  • Microsoft Dynamics NAV

Przejmij kontrolę nad swoją cyfrową podróż już dziś

- Flow dla systemów biznesowych

Rozwiązania dla Twojej branży

icon manufacturing logistics - Flow dla systemów biznesowych

Branża produkcyjna i logistyczna

Przeczytaj więcej

Wyobraź sobie magazyn, w którym rzeczywistość jest zsynchronizowana z Twoimi systemami, gdzie wyeliminowano całą niepotrzebną pracę, nie ma zbędnych formalności i dokumentów, wszystko jest mobilne, a dostawy w 100% prawidłowe. Pomożemy Ci wykorzystać kreatywność do zaprojektowania i wdrożenia procesów magazynowych w dokładnie takiej formie, w jakiej chcesz.

icon asset service - Flow dla systemów biznesowych

Branża usług zarządzania aktywami

Przeczytaj więcej

Nasza kompetencja w dziedzinie konserwacji w połączeniu z oferowanymi rozwiązaniami zapewnia prostotę, dokładność, mobilność i przewidywalność działalności związanej z konserwacją. Gwarantuje Ci także to, czego potrzebujesz: kontrolę.

icon project based - Flow dla systemów biznesowych

Branża projektowania

Przeczytaj więcej

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu w zakresie dużych i złożonych przedsięwzięć możesz udoskonalić zarządzanie projektami i ich realizację. Najważniejsze cechy naszych rozwiązań to precyzja, kontrola i prostota. Charakteryzują one wszystkie etapy tworzenia rozwiązania: od jego konstruowania po realizację.

icon bpm erp - Flow dla systemów biznesowych

Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Przeczytaj więcej

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych i potrafimy spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże.