Enterprise app

Novacura Flow

Wykorzystaj potencjał swoich obecnych systemów biznesowych, tworząc nowe, łatwe w obsłudze aplikacje biznesowe. W zaledwie kilka godzin.

9b4650ab 7d53 45df 861b 04b7389dd6b8 - Novacura Flow

Platforma efektywności biznesowej

Co to jest Novacura Flow?

Flow to Twoje narzędzie do modernizacji, transformacji i udoskonalenia podstawowych procesów biznesowych. Pomaga w stymulowaniu transformacji cyfrowej i zapewnia personelowi prawdziwą mobilność. Wykorzystaj potencjał swoich obecnych systemów biznesowych, tworząc nowe, łatwe w obsłudze aplikacje biznesowe. W zaledwie kilka godzin.

Novacura Flow łączy pracowników firmy z jej systemami biznesowymi. To innowacyjna platforma funkcjonująca jako warstwa zewnętrzna obejmująca istniejące systemy biznesowe albo jako narzędzie służące do tworzenia własnych aplikacji. Dzięki Novacura Flow zyskujesz jedną platformę dla wszystkich aplikacji biznesowych, idealnie zgodnych z Twoimi procesami biznesowymi.

Novacura Flow pomaga w znalezieniu wspólnego języka między działalnością biznesową a IT oraz między procesami a ERP. Platforma pozwala na łatwe projektowanie i tworzenie własnych aplikacji bez konieczności dostosowania podstawowych systemów. Umożliwia uruchamianie prostych w obsłudze, opartych na zadaniach programów przy użyciu różnych interfejsów użytkownika: na telefonach komórkowych, tabletach, komputerach i terminalach ręcznych. Rozwiązanie w żaden sposób nie ogranicza wydajności użytkownika — zapewnia wygodę pracy w dowolnym miejscu i czasie. Bo żadne oprogramowanie nie powinno ograniczać Twojej wydajności.

Novacura Flow dodaje procesy i łączy użytkowników z istniejącymi systemami biznesowymi.

flow layers en - Novacura Flow

Twórz swoje własne rozwiązania

Buduj funkcjonalne aplikacje

Nowe rozwiązanie Flow Studio to najlepsze narzędzie do tworzenia efektywnych, łatwych w obsłudze i zintegrowanych aplikacji. Jak zwykle wszystko opiera się na szczegółowych przepływach pracy. Możesz tworzyć aplikacje dla wielu użytkowników, uruchamiać zadania równolegle, korzystać z podrzędnych przepływów pracy, tworzyć składniki z możliwością wielokrotnego wykorzystania i wiele więcej. Dodatkowa zaleta to możliwość testowego uruchamiania aplikacji bezpośrednio w rozwiązaniu Flow Studio, co zdecydowanie skraca czas od pomysłu do wdrożenia.

Narzędzie Flow Studio jest tak proste w obsłudze, że możesz stworzyć aplikację od zera w ciągu kilku minut, jeśli wiesz, co chcesz osiągnąć — albo odkryć potencjalne korzyści, z których nawet nie zdajesz sobie sprawy!

NovacuraManufacturing10 - Novacura Flow

Swoboda informacji

Dowolność łączenia

Ważną częścią platformy Novacura Flow są łączniki. Dzięki nim możesz łączyć się z zaawansowanymi systemami biznesowymi bez konieczności kodowania. Możesz także pracować z bazami danych, usługami internetowymi, plikami itp. Obecnie oferujemy około 30 łączników gotowych do użycia, a ich liczba stale rośnie. Dzięki naprawdę inteligentnej platformie integracji można łatwo tworzyć łączniki do wszystkich systemów odgrywających ważną rolę w Twoich procesach.

Wyświetl wszystkie łączniki

Koncepcja

Jak wygląda praca na platformie Novacura Flow?

Koncepcja platformy Novacura Flow jest bardzo prosta i zapewnia natychmiastowy zwrot z inwestycji. Możesz uruchomić aplikację na dowolnym smartfonie, tablecie, komputerze lub urządzeniu ręcznym — w trybie online lub offline, zależnie od potrzeb. Do stworzenia aplikacji biznesowej idealnie odpowiadającej potrzebom Twojej firmy wystarczą cztery kroki:

Draw - Novacura Flow

Narysuj, jak chcesz pracować, w edytorze graficznym. W ten sposób określasz optymalny przepływ pracy.

Connect 1 - Novacura Flow

Połącz przepływ pracy z systemem ERP lub innym systemem biznesowym. Masz teraz do dyspozycji działającą aplikację.

Run 1 - Novacura Flow

Uruchom aplikację na wybranym urządzeniu — niezależnie od tego, gdzie znajdują się i co robią użytkownicy.

arrow - Novacura Flow

Udoskonalaj

Zmierz wydajność biznesową pomiędzy punktami kontrolnymi określonymi w przepływie pracy. Przekonaj się, co wymaga poprawy, zmień to i uruchom zaktualizowaną wersję. W ten sposób natychmiast udoskonalasz działalność swojej firmy.

Nowe możliwości i inspiracje

Ludzie w centrum uwagi

Włożyliśmy wiele wysiłku, aby stworzyć jak najlepsze środowisko pracy dla wszystkich użytkowników platformy Flow. Niezależnie od tego, kim są, co robią i gdzie się znajdują, potrzebują narzędzia, które w prosty sposób umożliwi im skuteczne wykonywanie codziennych zadań.

5 różnych środowisk, w których działa platforma Novacura Flow:

  • System Android i iOS — przyjazny dla użytkownika system umożliwiający pracę offline lub online z telefonu lub tabletu o różnym rozmiarze ekranu. Możliwość uruchamiania aplikacji w trybie online lub offline.
  • Mobile Web — responsywna aplikacja podobna do tej działającej na systemach Android i iOS (działająca jedynie w trybie online).
  • Portal Client — kompletna platforma dająca możliwość tworzenia i konfigurowania zaawansowanych portali i aplikacji procesowych. Stwórz dowolny portal cechujący się prostą konfiguracją.
  • Windows CE/Embedded — ze względu na utrzymującą się popularność skanowania kodów kreskowych wciąż spotyka się komputery przenośne z systemem Windows Embedded. Skoro obsługujemy procesy logistyczne, nie możemy nie obsługiwać systemu Windows Embedded!

Ponad tymi środowiskami dostępna jest wbudowana internetowa usługa przepływu pracy, umożliwiająca publikowanie aplikacji do obsługi przepływów pracy jako usługi internetowej REST lub SOAP.

smartphone 1957740 - Novacura Flow

Oszczędność czasu

Rozszerzenie możliwości przy użyciu gotowych do uruchomienia przepływów pracy

Jeszcze łatwiejsza obsługa — wybierz i uruchom

Dysponujemy bogatą biblioteką istniejących przepływów pracy gotowych do użycia. Wystarczy wybrać jeden z nich, zmodyfikować go w razie potrzeby i uruchomić natychmiast na wybranym urządzeniu. Oferujemy gotowe do uruchomienia przepływy pracy dla wszystkich środowisk biznesowych

field service - Novacura Flow

Serwis w terenie

field sales - Novacura Flow

Sprzedaż w terenie

logistics - Novacura Flow

Logistyka

project delivery - Novacura Flow

Realizacja projektów

manufacturing - Novacura Flow

Produkcja

maintenance - Novacura Flow

Konserwacja

Przejmij kontrolę nad swoją cyfrową podróżą już dziś

- Novacura Flow

Kompleksowe rozwiązania dla sektorów

icon manufacturing logistics - Novacura Flow

Produkcja i logistyka

Przeczytaj więcej

Wyobraź sobie magazyn, w którym rzeczywistość jest zsynchronizowana z Twoimi systemami, gdzie wyeliminowano całą niepotrzebną pracę, nie ma zbędnych formalności i dokumentów, wszystko jest mobilne, a dostawy w 100% prawidłowe. Pomożemy Ci wykorzystać kreatywność do zaprojektowania i wdrożenia procesów magazynowych w dokładnie takiej formie, w jakiej chcesz.

icon asset service - Novacura Flow

Zarządzanie aktywami

Przeczytaj więcej

Nasze doświadczenie w dziedzinie utrzymania zasobów w połączeniu z oferowanymi rozwiązaniami zapewnia prostotę, dokładność, mobilność i przewidywalność działalności związanej z serwisem. Daje Ci także to, czego potrzebujesz: kontrolę.

icon project based - Novacura Flow

Realizacja projektów

Przeczytaj więcej

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu w zakresie dużych i złożonych przedsięwzięć, możesz udoskonalić zarządzanie projektami i ich realizację. Najważniejsze cechy naszych rozwiązań to precyzja, kontrola i prostota. Charakteryzują one wszystkie etapy tworzenia rozwiązania: od jego projektowania po realizację.

icon bpm erp - Novacura Flow

Zarządzanie procesami

Przeczytaj więcej

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych i potrafimy spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże.