znamy branżę

Novacura  Systemy biznesowe

Wiemy, jak je ulepszyć. Niezależnie od tego, czy chodzi o systemy SAP, Infor M3/Movex, Microsoft Dynamics, Jeeves, IFS Applications czy IBM Maximo.

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych, więc potrafimy pomóc Ci spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże. Nic nie przeszkodzi Ci w lepszym wykorzystaniu swojego systemu biznesowego — bez konieczności kupowania nowego lub wprowadzania kosztownych modyfikacji.

IFS Applications

Jeśli chodzi o pakiet IFS Applications, po prostu mamy to, czego potrzebujesz. Dysponujemy najbardziej doświadczonymi i zaangażowanymi doradcami oraz najlepszymi rozwiązaniami.

Niezależnie od tego, czy chcesz uaktualnić pakiet IFS, potrzebujesz rozwiązania mobilnego lub nowej funkcji, czy po prostu chcesz skorzystać z pomocy lub wsparcia, zaoferujemy Ci odpowiednie rozwiązanie.

IBM Maximo

Jedną z naszych podstawowych kompetencji jest zarządzanie zasobami i utrzymanie zasobów. Wykorzystujemy w tym celu rozwiązania IBM Maximo. To idealne połączenie. Po wdrożeniu platformy Novacura Flow zyskujesz zestaw usług i produktów zapewniających optymalne wykorzystanie rozwiązań IBM Maximo.

SAP

SAP to najpopularniejszy system biznesowy na świecie, kompleksowo obsługujący procesy w firmie. Nasze doświadczenie biznesowe i wiedza na temat systemów w połączeniu z platformą Novacura Flow pozwolą Ci uprościć i usprawnić system SAP oraz wykorzystać go w zastosowaniach mobilnych.

Przejmij kontrolę nad swoją cyfrową podróż już dziś

Umów się na demo

Jeeves and Novacura Flow

Jeeves

Zachowaj funkcjonalność systemu Jeeves, upraszczając jednocześnie cały proces dzięki platformie Novacura Flow. Uprość swoją codzienną pracę dzięki funkcjom mobilności, procesom z możliwością ponownego wykorzystania oraz automatyzacji zadań niewymagających interwencji człowieka.

Inne systemy biznesowe

Lista systemów, które obsługujemy i udoskonalamy, stale się wydłuża. Obecnie obsługujemy wymienione niżej systemy biznesowe. Poprzez zastosowanie platformy Novacura Flow oferujemy dla nich aplikacje mobilne i procesowe w formie nakładek — Novacura Layer.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

Inne systemy

  • Infor M3

  • Microsoft Dynamics AX

  • Microsoft Dynamics CRM

  • Microsoft Dynamics NAV

Przejmij kontrolę nad swoją cyfrową podróż już dziś

Umów się na demo

Rozwiązania dla Twojej branży

Branża produkcyjna i logistyczna

Przeczytaj więcej

Wyobraź sobie magazyn, w którym rzeczywistość jest zsynchronizowana z Twoimi systemami, gdzie wyeliminowano całą niepotrzebną pracę, nie ma zbędnych formalności i dokumentów, wszystko jest mobilne, a dostawy w 100% prawidłowe. Pomożemy Ci wykorzystać kreatywność do zaprojektowania i wdrożenia procesów magazynowych w dokładnie takiej formie, w jakiej chcesz.

Branża usług zarządzania aktywami

Przeczytaj więcej

Nasza kompetencja w dziedzinie konserwacji w połączeniu z oferowanymi rozwiązaniami zapewnia prostotę, dokładność, mobilność i przewidywalność działalności związanej z konserwacją. Gwarantuje Ci także to, czego potrzebujesz: kontrolę.

Branża projektowania

Przeczytaj więcej

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu w zakresie dużych i złożonych przedsięwzięć możesz udoskonalić zarządzanie projektami i ich realizację. Najważniejsze cechy naszych rozwiązań to precyzja, kontrola i prostota. Charakteryzują one wszystkie etapy tworzenia rozwiązania: od jego konstruowania po realizację.

Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Przeczytaj więcej

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych i potrafimy spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże.