Usługi i produkty, dzięki którym osiągniesz sukces

IBM Maximo

IBM Maximo to jeden z czołowych światowych systemów biznesowych do zarządzania zasobami i utrzymania zasobów. Nasze doświadczenie biznesowe i wiedza na temat systemów w połączeniu z platformą Novacura Flow pozwolą Ci uprościć, zautomatyzować i usprawnić korzystanie z rozwiązań IBM Maximo.

Maintenance with Novacura

Platforma Novacura Flow i utrzymanie zasobów

Zoptymalizowane zarządzanie zasobami i utrzymanie zasobów

Zarządzanie zasobami i utrzymanie zasobów to dwie spośród naszych absolutnie podstawowych kompetencji. Jako IBM Business Partner możemy zaoferować kompetencje i rozwiązania niezbędne do rzeczywistej optymalizacji wykorzystania systemu IBM Maximo. Nasze usługi obejmują wiele aspektów: od zarządzania biznesowego po zarządzanie i wsparcie dotyczące aplikacji. Nasze rozwiązania skupiają się na mobilności i efektywności pracy użytkowników.

Usługi dla operacji dotyczących utrzymania zasobów

Wraz z naszymi ekspertami w dziedzinie zarządzania zasobami i utrzymania zasobów możesz udoskonalić operacje poprzez usprawnienie procesów, przepływów i wsparcia systemów. Pomożemy Ci na wszystkich etapach, od pomysłu po korzystanie z wdrożonego rozwiązania. To, co możemy dla Ciebie zrobić, w dużej mierze zależy od Ciebie. Poniżej wymieniono przykłady usług w zakresie zarządzania biznesowego, które oferujemy:

 • Analiza istniejących procesów biznesowych i sugestie dotyczące udoskonaleń.
 • Warsztaty na temat udoskonalania procesów biznesowych.
 • Określenie i odwzorowanie wsparcia dotyczącego oprogramowania.
 • Określenie procesów i przepływów pracy realizowanych w ramach platformy Novacura Flow.

Aplikacje biznesowe w systemie IBM Maximo

Dzięki pakietowi naszych rozwiązań dla systemu IBM Maximo możesz poprawić efektywność, użyteczność i mobilność swojego systemu biznesowego. Wszystkie rozwiązania opierają się na platformie Novacura Flow, skąd użytkownicy mają bezpośredni dostęp do całej logiki biznesowej systemu IBM Maximo. Przy użyciu jednej platformy możesz stworzyć wszystkie aplikacje biznesowe, jakich potrzebujesz do zapewnienia mobilności i efektywności.

Przykłady zastosowań

Wszystkie rozwiązania można konfigurować, aby idealnie pasowały do Twoich potrzeb biznesowych. Poniższa lista to zaledwie kilka z wielu przykładów tego, co możemy dla Ciebie zrobić.

 • Zgłaszanie usterek: łatwe tworzenie raportów dotyczących usterek ze wszystkimi wymaganymi informacjami, m.in. obrazami.
 • Zarządzanie zamówieniami roboczymi: planowanie i przygotowanie zamówień roboczych, alokacji zasobów, wysyłek i połączeń dokumentów.
 • Sprawozdawczość dotycząca zamówień roboczych: łatwe przygotowywanie raportów dotyczących czasu, materiałów, działań i innych elementów na potrzeby wszystkich typów zamówień roboczych.
 • Konserwacja zapobiegawcza: zgłaszanie wszystkich rund konserwacji, w tym uwag dotyczących inspekcji i dokumentacji zdjęciowej, a także tworzenie raportów dotyczących usterek. Możliwość uwzględniania sprawozdawczości dotyczącej sprzętu, m.in. pomiarów i części zamiennych.
 • Zarządzanie materiałami: lepsze zarządzanie zapasami dotyczącymi konserwacji przy użyciu funkcji skanowania kodów kreskowych i automatyzacji zapasów. Zarządzanie problemami związanymi z zamówieniami roboczymi, zwrotami, zliczaniem, przyjęciami, kontrolą jakości itp.
 • Zarządzanie wykonawcami: zarządzanie wszystkimi wykonawcami z jednego miejsca. Funkcje obsługi odwołań zamówień zakupu, rejestrowania początku i końca realizacji zamówień roboczych, zgłaszania zakończenia prac, zatwierdzania zgłoszonego czasu i zakresu prac, integracji z systemem SSG Entre, tworzenia faktur dostawców itp.

Korzystanie z platformy Novacura Flow

Dzięki platformie Novacura Flow zyskujesz dostęp do wszystkich zawartych w niej funkcji, takich jak:

 • Uruchamianie aplikacji biznesowych w dowolnym systemie. Windows, iOS, Android, WWW lub Windows CE — wybór należy do Ciebie.
 • Praca mobilna w trybie online i offline.
 • Korzystanie z różnych typów pobierania danych, takich jak kody kreskowe 1D lub 2D, RFID, sygnatury, dane GPS lub zdjęcia z aparatu fotograficznego.
 • Integracja z otoczeniem, m.in. maszynami, drukarkami i systemami zewnętrznymi.
 • Zastosowanie usług internetowych w systemie IBM Maximo, aby wykorzystać w ramach systemu całą istniejącą logikę biznesową.
Przeczytaj więcej na temat platformy Novacura Flow

Przejmij kontrolę nad swoją cyfrową podróżą już dziś

Umów się na demo

Rozwiązania dla Twojej branży

manufacturing icon

Produkcja i logistyka

Przeczytaj więcej

Wyobraź sobie magazyn, w którym rzeczywistość jest zsynchronizowana z Twoimi systemami, gdzie wyeliminowano całą niepotrzebną pracę, nie ma zbędnych formalności i dokumentów, wszystko jest mobilne, a dostawy w 100% prawidłowe. Pomożemy Ci wykorzystać kreatywność do zaprojektowania i wdrożenia procesów magazynowych w dokładnie takiej formie, w jakiej chcesz.

asset service icon

Zarządzenie aktywami

Przeczytaj więcej

Nasze doświadczenie w dziedzinie utrzymania zasobów w połączeniu z oferowanymi rozwiązaniami zapewnia prostotę, dokładność, mobilność i przewidywalność działalności związanej z serwisem. Daje Ci także to, czego potrzebujesz: kontrolę.

Project based icon

Realizacja projektów

Przeczytaj więcej

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu w zakresie dużych i złożonych przedsięwzięć, możesz udoskonalić zarządzanie projektami i ich realizację. Najważniejsze cechy naszych rozwiązań to precyzja, kontrola i prostota. Charakteryzują one wszystkie etapy tworzenia rozwiązania: od jego projektowania po realizację.

bpm erp icon

Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Przeczytaj więcej

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych i potrafimy spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże.