Usługi i produkty, dzięki którym osiągniesz sukces

IFS Applications

Mamy bogate doświadczenie i dogłębną wiedzę na temat systemów ERP, ze szczególnym uwzględnieniem systemu IFS Applications. Nasza wiedza i narzędzia zapewniają optymalne wykorzystanie systemu IFS Applications.

IFS Channel Partner of the Year 2019 Winner Web Banner kopia 300x158 - IFS Applications

Usługi dla systemu IFS Applications

Oferujemy szeroką gamę specjalistycznych usług — od zarządzania projektami i rozwoju biznesowego po zaawansowane usługi technologiczne — i produktów, dzięki którym Twój system biznesowy przyniesie Twojej firmie więcej korzyści.

Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami lokalnymi i międzynarodowymi z udziałem doświadczonych konsultantów. Oferujemy zasoby w dziedzinie zarządzania projektami w wielu obszarach, często w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą operacyjną.

Wiedza na temat aplikacji

Pomagamy Ci w dogłębnym poznaniu używanego systemu. Dysponujemy wiedzą w takich obszarach, jak zarządzanie zasobami w przedsiębiorstwie (EAM), zarządzanie usługami w przedsiębiorstwie (ESM) i planowanie zasobów w przedsiębiorstwie (ERP).

Doskonalenie procesów

Odwzorowanie procesów, dokumentacja, szkolenia i wdrażanie rozwiązań procesowych. Wiedza, doświadczenie i innowacyjność naszych konsultantów wspierają doskonalenie kluczowych procesów klientów.

Aktualizacja

Aktualizacja dowolnej wersji systemu IFS Applications przy użyciu sprawdzonej metodologii. Dostosowujemy wykorzystywaną metodologię wdrożenia do unikatowej sytuacji poszczególnych klientów, stosując samą aktualizację techniczną lub traktując aktualizację jako katalizator większych zmian operacyjnych.

Migracja danych

Migracja danych z lub do Twojego systemu biznesowego. Zarządzamy złożonymi migracjami naszych klientów i często bierzemy udział w projektach zarządzania danymi głównymi, cechujących się wysokimi wymaganiami w zakresie jakości i terminowości.

Integracja

Łączenie systemu IFS Applications z wewnętrznymi lub zewnętrznymi systemami peryferyjnymi. Zarządzamy złożonymi integracjami przy użyciu zarówno technologii IFS Applications, jak i innych platform integracji, m.in. naszej platformy Novacura Flow.

Optymalizacja Oracle

Usługa ta pozwala optymalnie wykorzystać bazę danych systemu IFS Applications. Nasi technicy z certyfikatem IFS na co dzień zarządzają problemami z bazami danych, w przypadku których wydajność systemu IFS Applications jest kluczowym warunkiem sukcesu klientów.

Raporty

Tworzenie raportów w systemie IFS Applications lub przy użyciu narzędzi zewnętrznych. Doświadczeni programiści oferują projekty, specyfikacje i opracowywanie kluczowych raportów biznesowych w różnych środowiskach.

Wsparcie

Kompetentne i elastyczne wsparcie dotyczące systemu IFS Applications (pierwsza i druga linia). Nasza oferta wsparcia opiera się na doskonałej znajomości potrzeb klientów, a w pomoc świadczoną organizacji angażują się wszyscy nasi konsultanci.

Usługi doradcze

Firma Novacura dysponuje doświadczonymi, profesjonalnymi i wszechstronnymi konsultantami wykazującymi się znajomością wielu różnych procesów biznesowych.

Więcej informacji na temat usług doradczych

Chętnie opowiemy Ci więcej na temat naszych usług dla systemu IFS Applications

- IFS Applications

Produkty i rozwiązania dla systemu IFS Applications

Lista rozwiązań, jakie oferujemy dla systemu IFS Applications, właściwie nie ma końca. Jeśli masz problem, my znajdziemy rozwiązanie. Nasze rozwiązania można podzielić na następujące kategorie:

Novacura Flow

Rozwiązania mobilne dla systemu IFS Applications.

Przeczytaj więcej

Rozwiązania procesowe

Warstwa procesowa jako nakładka systemu IFS Applications przy użyciu platformy Novacura Flow.

Przeczytaj więcej

Rozwiązania internetowe

Portale, zarządzanie sprawami lub spersonalizowane rozwiązania internetowe.

Przeczytaj więcej

Rozwiązania dla pakietu Office

Możliwość korzystania z produktów firmy Microsoft jako alternatywnego interfejsu.

Przeczytaj więcej

Chętnie opowiemy Ci więcej na temat naszych usług dla systemu IFS Applications

- IFS Applications

Rozwiązania dla Twojej branży

icon manufacturing logistics - IFS Applications

Produkcja i logistyka

Przeczytaj więcej

Wyobraź sobie magazyn, w którym rzeczywistość jest zsynchronizowana z Twoimi systemami, gdzie wyeliminowano całą niepotrzebną pracę, nie ma zbędnych formalności i dokumentów, wszystko jest mobilne, a dostawy w 100% prawidłowe. Pomożemy Ci wykorzystać kreatywność do zaprojektowania i wdrożenia procesów magazynowych w dokładnie takiej formie, w jakiej chcesz.

icon asset service - IFS Applications

Zarządzanie aktywami

Przeczytaj więcej

Nasza kompetencja w dziedzinie konserwacji w połączeniu z oferowanymi rozwiązaniami zapewnia prostotę, dokładność, mobilność i przewidywalność działalności związanej z konserwacją. Gwarantuje Ci także to, czego potrzebujesz: kontrolę.

icon project based - IFS Applications

Realizacja projektów

Przeczytaj więcej

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu w zakresie dużych i złożonych przedsięwzięć możesz udoskonalić zarządzanie projektami i ich realizację. Najważniejsze cechy naszych rozwiązań to precyzja, kontrola i prostota. Charakteryzują one wszystkie etapy tworzenia rozwiązania: od jego konstruowania po realizację.

icon bpm erp - IFS Applications

Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Przeczytaj więcej

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych i potrafimy spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże.