Platforma efektywności biznesowej

Integracja z pakietem Office w systemie IFS Applications

Teraz możesz tworzyć własne aplikacje w programach Microsoft Excel i Microsoft Project, bezpośrednio zintegrowane z systemem IFS Applications. Wykorzystaj je do budżetowania, migracji danych, planowania i innych funkcji.

toppbild officeintegr 1 - Integracja z pakietem Office

Wtyczka Novacura Office Integration pozwala na tworzenie własnych aplikacji bezpośrednio w programach Microsoft Excel i Microsoft Project. Dzięki pełnej elastyczności wszystko, co można zrobić w systemie IFS Applications, da się także wykonać w programach Excel lub Project!

Wykorzystaj potencjał programu Microsoft Excel

Potencjał programu Microsoft Excel pozwala na bezproblemowe aktualizowanie dużych ilości danych. Możesz gromadzić w swoich aplikacjach informacje z różnych miejsc w systemie IFS Applications, obliczać i aktualizować te dane w programie Excel, a także zapisywać zaktualizowane lub nowe informacje w powrotem w systemie IFS Applications. To, co w przypadku systemu IFS zajmuje długie godziny, w programie Excel da się zrobić w kilka minut!

Przeczytaj więcej na temat wtyczki Novacura Excel Integration

Optymalne planowanie w programie Microsoft Project

Przy użyciu narzędzi do inteligentnego planowania zasobów w programie Microsoft Project można bez problemu zaplanować niemal wszystko w systemie IFS Applications. Teraz w programie Microsoft Project da się zaplanować dowolne działania, od czynności związanych z projektami przez zamówienia robocze po dostawy. Stwórz w programie Project aplikacje do planowania w 100% odpowiadające Twoim potrzebom i wykorzystaj wszystkie funkcje programu Project do wzbogacenia systemu IFS w optymalne planowanie zasobów!

Przejmij kontrolę nad swoją cyfrową podróżą już dziś

- Integracja z pakietem Office

Rozwiązania dla Twojej branży

icon manufacturing logistics - Integracja z pakietem Office

Produkcja i logistyka

Przeczytaj więcej

Wyobraź sobie magazyn, w którym rzeczywistość jest zsynchronizowana z Twoimi systemami, gdzie wyeliminowano całą niepotrzebną pracę, nie ma zbędnych formalności i dokumentów, wszystko jest mobilne, a dostawy w 100% prawidłowe. Pomożemy Ci wykorzystać kreatywność do zaprojektowania i wdrożenia procesów magazynowych w dokładnie takiej formie, w jakiej chcesz.

icon asset service - Integracja z pakietem Office

Zarządzanie aktywami

Przeczytaj więcej

Nasze doświadczenie w dziedzinie utrzymania zasobów w połączeniu z oferowanymi rozwiązaniami zapewnia prostotę, dokładność, mobilność i przewidywalność działalności związanej z serwisem. Daje Ci także to, czego potrzebujesz: kontrolę.

icon project based - Integracja z pakietem Office

Realizacja projektów

Przeczytaj więcej

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu w zakresie dużych i złożonych przedsięwzięć, możesz udoskonalić zarządzanie projektami i ich realizację. Najważniejsze cechy naszych rozwiązań to precyzja, kontrola i prostota. Charakteryzują one wszystkie etapy tworzenia rozwiązania: od jego projektowania po realizację.

icon bpm erp - Integracja z pakietem Office

Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Przeczytaj więcej

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych i potrafimy spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże.