Usługi i produkty, dzięki którym osiągniesz sukces

Dzięki platformie Novacura Flow możesz wykorzystać funkcjonalność systemu SAP, a jednocześnie zapewnić maksymalną prostotę procesów.

SAP to najpopularniejszy system biznesowy na świecie, kompleksowo obsługujący procesy w firmie. Nasze doświadczenie biznesowe i wiedza na temat systemów w połączeniu z platformą Novacura Flow pozwolą Ci uprościć i usprawnić system SAP oraz wykorzystać go w zastosowaniach mobilnych.

improve logistics issues with novacura flow

Nasze rozwiązania skupiają się na mobilności i efektywności pracy użytkowników.

Usługi dla systemu SAP

Oferujemy szeroką gamę specjalistycznych usług — od zarządzania projektami i rozwoju biznesowego po zaawansowane usługi technologiczne — i produktów, dzięki którym Twój system biznesowy przyniesie Twojej firmie więcej korzyści.

Efektywne procesy logistyki i utrzymania zasobów

Logistyka i utrzymanie zasobów to dwie spośród naszych absolutnie podstawowych kompetencji. Z pomocą naszego partnera SAP możemy zaoferować kompetencje i rozwiązania niezbędne do rzeczywistej optymalizacji wykorzystania systemu SAP. Nasze usługi obejmują wiele aspektów: od doradztwa biznesowego i zarządzania projektami po zarządzanie i wsparcie dotyczące aplikacji. Nasze rozwiązania skupiają się na mobilności i efektywności pracy użytkowników.

Usługi dotyczące działań w zakresie logistyki i utrzymania zasobów

Wraz z naszymi ekspertami możesz udoskonalić operacje poprzez wdrożenie lepszych procesów, przepływów i wsparcia systemów. Pomożemy Ci na wszystkich etapach, od pomysłu po korzystanie z wdrożonego rozwiązania.

To, co możemy dla Ciebie zrobić, w dużej mierze zależy od Ciebie. Poniżej wymieniono przykłady usług w zakresie zarządzania biznesowego, które oferujemy:

 • Analiza istniejących procesów biznesowych i sugestie dotyczące udoskonaleń.
 • Seminaria na temat udoskonalania procesów biznesowych.
 • Określenie i odwzorowanie wsparcia dotyczącego oprogramowania.
 • Określenie procesów i przepływów pracy realizowanych w ramach platformy Novacura Flow.

Aplikacje biznesowe w systemie SAP

Dzięki pakietowi naszych rozwiązań dla systemu SAP możesz poprawić efektywność, użyteczność i mobilność swojego systemu biznesowego. Wszystkie rozwiązania opierają się na platformie Novacura Flow, skąd użytkownicy mają bezpośredni dostęp do całej logiki biznesowej systemu SAP. Przy użyciu jednej platformy możesz stworzyć wszystkie potrzebne aplikacje biznesowe.

Wszystkie rozwiązania można konfigurować, aby idealnie pasowały do Twoich potrzeb biznesowych. Poniższa lista to zaledwie kilka z wielu przykładów tego, co możemy dla Ciebie zrobić:

 • Zarządzanie konserwacją i zamówieniami roboczymi: planowanie i przygotowanie zamówień roboczych, alokacji zasobów, wysyłek i połączeń dokumentów.
 • Sprawozdawczość dotycząca konserwacji i zamówień roboczych: łatwe przygotowywanie raportów dotyczących czasu, materiałów, działań i innych elementów na potrzeby wszystkich typów zamówień roboczych.
 • Zgłaszanie błędów: łatwe tworzenie raportów błędów ze wszystkimi wymaganymi informacjami, m.in. obrazami.
 • Konserwacja zapobiegawcza: zgłaszanie wszystkich rund konserwacji, w tym uwag dotyczących inspekcji i dokumentacji zdjęciowej, a także tworzenie raportów dotyczących usterek. Możliwość uwzględniania sprawozdawczości dotyczącej sprzętu, m.in. pomiarów i części zamiennych.
 • Zarządzanie zapasami: lepsze zarządzanie zapasami dotyczącymi konserwacji przy użyciu funkcji skanowania kodów kreskowych i automatyzacji zapasów. Zarządzanie problemami związanymi z zamówieniami roboczymi, zwrotami, magazynem, przyjęciami towarów, kontrolą jakości itp.
 • Zaopatrzenie: zarządzanie wszystkimi wykonawcami z jednego miejsca. Tworzenie i zatwierdzanie zapotrzebowań i zamówień zakupu. Zarządzanie zamówieniami podrzędnymi zamówień zakupu oraz tworzenie faktur dostawców.
 • Produkcja: rejestrowanie początku i końca realizacji zamówień roboczych, zgłaszanie zakończenia prac, zarządzanie statusami i wycofywanie zapasów.

Korzystanie z platformy Novacura Flow

Novacura Flow daje dostęp do wszystkich funkcji platformy, takich jak:

 • Uruchamianie aplikacji biznesowych w dowolnym systemie. Windows, iOS, Android, WWW lub Windows CE — wybór należy do Ciebie.
 • Praca mobilna w trybie online i offline.
 • Korzystanie z różnych typów pobierania danych, takich jak kody kreskowe 1D lub 2D, RFID, sygnatury, dane GPS lub zdjęcia z aparatu fotograficznego.
 • Integracja z otoczeniem, m.in. maszynami, drukarkami i systemami zewnętrznymi.
Przeczytaj więcej na temat platformy Novacura Flow

Przejmij kontrolę nad swoją cyfrową podróżą już dziś

Umów się na demo

Rozwiązania dla Twojej branży

manufacturing icon

Produkcja i logistyka

Przeczytaj więcej

Wyobraź sobie magazyn, w którym rzeczywistość jest zsynchronizowana z Twoimi systemami, gdzie wyeliminowano całą niepotrzebną pracę, nie ma zbędnych formalności i dokumentów, wszystko jest mobilne, a dostawy w 100% prawidłowe. Pomożemy Ci wykorzystać kreatywność do zaprojektowania i wdrożenia procesów magazynowych w dokładnie takiej formie, w jakiej chcesz.

asset service icon

Zarządzanie aktywami

Przeczytaj więcej

Nasze doświadczenie w dziedzinie utrzymania zasobów w połączeniu z oferowanymi rozwiązaniami zapewnia prostotę, dokładność, mobilność i przewidywalność działalności związanej z serwisem. Daje Ci także to, czego potrzebujesz: kontrolę.

Project based icon

Realizacja projektów

Przeczytaj więcej

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu w zakresie dużych i złożonych przedsięwzięć, możesz udoskonalić zarządzanie projektami i ich realizację. Najważniejsze cechy naszych rozwiązań to precyzja, kontrola i prostota. Charakteryzują one wszystkie etapy tworzenia rozwiązania: od jego projektowania po realizację.

bpm erp icon

Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Przeczytaj więcej

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych i potrafimy spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże.