Pracuj z dowolnego miejsca

Mobilność w rozwiązaniach firmy Novacura

Masz dostęp do wszystkich mobilnych aplikacji biznesowych w jednym miejscu. Dzięki Novacura Flow zyskujesz jedną platformę obsługującą wszystkie potrzeby w dziedzinie mobilności. Oto Enterprise App — idealna platforma dla przedsiębiorstw.

six segments to flow mobile - Mobilność

Dlaczego warto korzystać z rozwiązań mobilnych firmy Novacura?

Mobilność ma istotne znaczenie. Udowodniono, że personel, który może być naprawdę mobilny, pracuje bardziej efektywnie, a zadowoleni pracownicy lepiej wykonują powierzone im zadania. Aby to osiągnąć, konieczne jest udostępnienie narzędzia w pełni obsługującego procesy mobilne i pracowników mobilnych.

Funkcje mobilne to integralna i podstawowa część naszej oferty. Znamy je doskonale, ponieważ od samego początku istnienia naszej firmy zajmujemy się rozwiązaniami i procesami mobilnymi.

Dzięki naszej platformie obsługującej funkcje mobilne możesz stworzyć inteligentne aplikacje mobilne bezpośrednio zintegrowane ze swoim systemem biznesowym. Możesz też zabrać potrzebne dane w dowolne miejsce, pracując online lub offline. Dzięki pakietowi Enterprise App wszystko to jest dostępne w jednym miejscu.

Więcej informacji na temat platformy Novacura Flow
asset - Mobilność

Proces mobilny

Szukając aplikacji mobilnych, należy zacząć od analizy procesu mobilnego. Co chcesz osiągnąć przy jego użyciu? Jak stworzyć najlepsze narzędzie dla pracowników zaangażowanych w proces? Jakimi danymi należy zarządzać? Na ile proces da się zautomatyzować?

Dopiero po uzyskaniu jasnego obrazu procesu mobilnego można zdefiniować aplikację mobilną.

Dzięki zastosowaniu platformy Novacura Flow obsługujemy każdy proces mobilny. Możesz użyć istniejącej aplikacji lub stworzyć własną. Zrób to samodzielnie lub skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. Wybór należy do Ciebie. Oto przykłady zastosowań funkcji mobilnych:

 • Mobilne zarządzanie zamówieniami roboczymi na potrzeby serwisu w terenie.
 • Sprawozdawczość dotycząca rund i konserwacji zapobiegawczej.
 • Efektywne zarządzanie zapasami ze skanowaniem kodów kreskowych i drukowaniem etykiet.
 • Sprawozdawczość dotycząca czasu i wydatków na podróże.
 • Sprawozdawczość dotycząca produkcji.
 • Mobilne zarządzanie zamówieniami sprzedaży i ofertowaniem na potrzeby sprzedaży w terenie.
 • I wiele innych…

Platforma mobilna

Do obsługi funkcji mobilnych wykorzystujemy platformę Novacura Flow. Pozwala ona na tworzenie — w zaledwie kilku krokach — aplikacji mobilnych doskonale dopasowanych do Twoich procesów mobilnych.

 1. Określ, jak chcesz pracować.
 2. Zaprojektuj mobilny przepływ pracy krok po kroku.
 3. Połącz go z systemami zaplecza.
 4. Uruchom!

Platforma BPM jest tak funkcjonalna, że możesz stworzyć i uruchomić swoją pierwszą aplikację mobilną — zintegrowaną z systemem biznesowym zaplecza — w ciągu zaledwie kilku dni.

Następny etap to dodawanie kolejnych funkcji i ich udoskonalanie do momentu uzyskania kompletnego rozwiązania mobilnego obejmującego wszystkie Twoje potrzeby w zakresie mobilności.

Wszelkie elementy, od podstawowych procesów operacyjnych po zadania dotyczące zasobów ludzkich i administracji, można wdrożyć na tej samej platformie. Da się nawet rozszerzyć proces mobilny tak, by obejmował dostawców i klientów.

Dajemy Ci swobodę stworzenia takich aplikacji mobilnych, jakich potrzebujesz, i łatwego udostępnienia ich odpowiednim osobom.

smartphone 1957740 - Mobilność

Bezpieczeństwo rozwiązań mobilnych

Funkcje mobilne powinny być nie tylko łatwe, ale oczywiście także bezpieczne. Przy użyciu platformy Novacura Flow otrzymujesz wsparcie niezbędne do stworzenia aplikacji mobilnych o takim poziomie bezpieczeństwa, jakiego potrzebujesz.

Sama platforma obsługuje bezpieczne zarządzanie użytkownikami i bezpieczne szyfrowanie komunikacji danych. Możesz wybrać, czy chcesz korzystać z zewnętrznego tunelu komunikacji VPN między klientem mobilnym a serwerem, czy publicznej usługi internetowej z komunikacją HTTPS.

Platforma Novacura Flow umożliwia też korzystanie z oprogramowania MDM (zarządzanie urządzeniami mobilnymi), w którym bezpieczeństwo jest kontrolowane przez strukturę MDM. Flow Client jest zintegrowany z rozwiązaniem MobileIron.

Dzięki temu można obsługiwać wszystkie aspekty bezpieczeństwa w czterech różnych wymiarach:

 • Dystrybucja systemów klienckich Flow Client na urządzenia mobilne.
 • Bezpieczna, szyfrowana komunikacja przez AppTunnel.l
 • Konteneryzacja danych na kliencie mobilnym na potrzeby ochrony „danych w spoczynku”.
 • Autoryzacja i konfiguracja zasad dotyczących użytkowników, w tym pojedynczego logowania na urządzeniu.

Przejmij kontrolę nad swoją cyfrową podróżą już dziś

- Mobilność

Rozwiązania dla Twojej branży

icon manufacturing logistics - Mobilność

Produkcja i logistyka

Przeczytaj więcej

Wyobraź sobie magazyn, w którym rzeczywistość jest zsynchronizowana z Twoimi systemami, gdzie wyeliminowano całą niepotrzebną pracę, nie ma zbędnych formalności i dokumentów, wszystko jest mobilne, a dostawy w 100% prawidłowe. Pomożemy Ci wykorzystać kreatywność do zaprojektowania i wdrożenia procesów magazynowych w dokładnie takiej formie, w jakiej chcesz.

icon asset service - Mobilność

Zarządzanie aktywami

Przeczytaj więcej

Nasze doświadczenie w dziedzinie utrzymania zasobów w połączeniu z oferowanymi rozwiązaniami zapewnia prostotę, dokładność, mobilność i przewidywalność działalności związanej z serwisem. Daje Ci także to, czego potrzebujesz: kontrolę.

icon project based - Mobilność

Realizacja projektów

Przeczytaj więcej

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu w zakresie dużych i złożonych przedsięwzięć, możesz udoskonalić zarządzanie projektami i ich realizację. Najważniejsze cechy naszych rozwiązań to precyzja, kontrola i prostota. Charakteryzują one wszystkie etapy tworzenia rozwiązania: od jego projektowania po realizację.

icon bpm erp - Mobilność

Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Przeczytaj więcej

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych i potrafimy spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże.