DLA KAŻDEGO PROCESU I SYSTEMU BIZNESOWEGO

Platforma zarządzania procesami biznesowymi dla każdego ERP

Novacura Flow ułatwia uzyskiwanie więcej z systemów ERP, MES i innych systemów biznesowych. Dzięki Flow możesz przekształcić swoje procesy biznesowe w proste, przyjazne dla użytkownika i powtarzalne aplikacje, które umieszczają odpowiednie dane we właściwym miejscu i czasie. Nie musisz iść na kompromis między procesami a systemami biznesowymi. Dzięki Novacura Flow twoje systemy i procesy są całkowicie zsynchronizowane – i można je w pełni dostosować.

Oto jak korzystać z naszego narzędzia do projektowania procesów, aby modelować proces i utworzyć z niego aplikację

Użyj swoich procesów do pracy

Zamiast mapować swoje procesy, tylko żeby o nich zapomnieć, Novacura Flow pomaga przekształcić procesy biznesowe w funkcjonalne, przyjazne dla użytkownika aplikacje — aplikacje, których możesz używać do zarządzania każdą częścią firmy, od złożonych procesów produkcyjnych po wdrażanie pracowników, fakturowanie klientów, zarządzanie magazynem i nie tylko. Rezultaty? Szczęśliwsi pracownicy, mniej błędów przy wprowadzaniu danych i zwiększona produktywność. 

  

Twórz skuteczne aplikacje

Dzięki platformie do zarządzania procesami biznesowymi Novacura Flow, możesz tworzyć różnego rodzaju aplikacje dla przedsiębiorstw do wykorzystania w swojej firmie. Przekształć swoje procesy i przepływy pracy w aplikacje dla wielu użytkowników, uruchamiaj zadania równolegle, korzystaj z podrzędnych przepływów pracy, wysyłaj powiadomienia, twórz składowe, które mogą być ponownie użyte oraz wiele więcej. Przyjazne dla użytkownika aplikacje Flow działają praktycznie na każdym urządzeniu: tabletach, telefonach komórkowych, laptopach, komputerach stacjonarnych, skanerach kodów kreskowych, terminalach przenośnych i innych. Działają zarówno w trybie online, jak i offline, więc nie jesteś zależny od sygnału WiFi. Możesz też testować aplikacje bezpośrednio w Flow Studio, co radykalnie skraca czas od pomysłu do implementacji. 

Połącz wszystko razem

Flow działa jako warstwa na istniejących systemach biznesowych:warstwa zawierająca wszystkie procesy biznesowe, w której można połączyć swoich ludzi, procesy i technologię dokładnie tak, jak chcesz. Novacura Flow może łączyć się z niemal każdym programem, bazą danych, usługą internetową, koncentratorem IOT, usługą w chmurze lub systemem biznesowym. Obecnie obsługujemy API, SOAP, REST i wiele innych łączników. A jeśli jest łącznik, który chcesz żebyśmy dodali? Musisz tylko poprosić. Cały czas dodajemy nowe łączniki.

  

Połącz wszystko razem

Platforma bpm Novacura Flow zawiera obszerną bibliotekę gotowych do użycia przepływów pracy, których możesz użyć we własnej firmie. Wybierz odpowiedni dla ciebie przepływ pracy, zmodyfikuj go zgodnie z potrzebami i zacznij go używać w ciągu kilku minut. Mamy gotowe przepływy pracy dla wielu procesów biznesowych, w tym:

  • raportowanie błędów
  • raportowanie na hali produkcyjnej
  • listy kontrolne
  • analiza bezpieczeństwa pracy
  • lista magazynowa
  • …i o wiele więcej 

Field Service

Field Sales

Logistics

Project Delivery

Manufacturing

Maintenance

Jak działa Novacura Flow

Iteruj procesy biznesowe

Mierz wydajność firmy i kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) za pomocą Novacura Flow Portal. Zaktualizuj przepływ pracy w dowolnym miejscu oraz wdrażaj ulepszony przepływ pracy na wszystkich podłączonych urządzeniach w ciągu kilku minut. Dostosuj swoje procesy w dowolnym momencie. Platforma do zarządzania procesami biznesowymi Novacura Flow sprawia, że ciągłe doskonalenie jest śmiesznie proste.

Dowiedz się, w jaki sposób Novacura Flow może Ci pomóc lepiej wykorzystać IoT. Porozmawiaj już dziś z jednym z naszych konsultantów ds. rozwiązań.

Znajdź rozwiązania dla swojej branży

Produkcja

Logistyka

Usługi terenowe

Inżynieria i budownictwo