DLA KAŻDEGO PROCESU I SYSTEMU BIZNESOWEGO

Rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw dla produkcji.

Optymalizuj każdą część łańcucha dostaw dzięki niestandardowym przepływom pracy, możliwościom Przemysłu 4.0 i zaawansowanemu gromadzeniu danych.

manufacturing with novacura flow 800x471 1 - Rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw dla produkcji

Wyobraź sobie, że w dowolnym momencie możesz zobaczyć, co dzieje się w każdej części łańcucha dostaw. Gdybyś mógł dostosować swoje procesy “w locie”, zredukować ilość odpadów oraz poprawić jakość – bez zmiany lub dostosowywania ERP, MES lub innych systemów biznesowych. Dzięki Novacura Flow możesz tworzyć zaawansowane, połączone procesy biznesowe dla całego łańcucha dostaw, od surowców po gotowy produkt i nie tylko. Twórz przepływy pracy, które łączą zadania ludzkie i maszynowe, zbierają dane w czasie rzeczywistym i łączą wszystko z systemami biznesowymi. Zoptymalizuj swoją powierzchnię produkcyjną pod kątem sposobu, w jaki TY chcesz pracować: dzięki Novacura Flow jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia.

Novacura Flow ułatwia mapowanie, modelowanie i optymalizowanie procesów produkcyjnych w każdej części łańcucha dostaw. Rezultat: mniej przestojów, mniej odpadów, produkty wyższej jakości, lepsza zgodność i szczęśliwsi klienci. 

  

Planowanie zamówień i alokacja zasobów

Automatycznie przydzielaj materiały i zasoby do nowych zamówień, otrzymuj automatyczne powiadomienia o wyczerpaniu materiałów i aktualizuj harmonogramy na podstawie dostępnych materiałów.

Raportowanie zamówień

Zbieraj dane w czasie rzeczywistym na temat wszystkich procesów produkcyjnych, od produktywności pracowników, przez przestoje maszyn, po zadowolenie klienta.

Skanowanie kodów kreskowych i technologia RFID

Większość błędnych danych jest spowodowana błędem ludzkim. Zwiększ wydajność jakości danych dzięki użyciu kodów kreskowych do inwentaryzacji, odbioru, śledzenia produkcji w toku (WIP) i nie tylko.

Kontrola jakości

Popraw jakość swojego produktu dzięki sterowanym przepływom pracy, śledzeniu w czasie rzeczywistym i niestandardowym aplikacjom, które pomagają zarządzać unikalnymi procesami produkcyjnymi.

Identyfikowalność i zgodność

Osiągnij prawie 100% identyfikowalność i spełnij wszystkie obecne i przyszłe przepisy dzięki niestandardowym rozwiązaniom zaprojektowanym dla twojej wyjątkowej firmy: raportowaniu produkcji w czasie rzeczywistym, rozwiązaniom do skanowania kodów kreskowych, sterowanym przepływom pracy i nie tylko.

Produkcja → logistyka

Automatycznie przydzielaj przestrzeń magazynową gotowym produktom, twórz etykiety wysyłkowe i nie tylko. Flow umożliwia tworzenie procesów obejmujących jednocześnie wiele działów, ludzi oraz systemy biznesowe. Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach dla logistyki.

Dowiedz się, w jaki sposób Novacura Flow może Ci pomóc lepiej wykorzystać IoT. Porozmawiaj już dziś z jednym z naszych konsultantów ds. rozwiązań.

Znajdź rozwiązania dla swojej branży

icon manufacturing logistics - Rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw dla produkcji

Produkcja

Logistics industry compressed 1 - Rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw dla produkcji

Logistyka

icon asset service - Rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw dla produkcji

Usługi terenowe

icon project based - Rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw dla produkcji

Inżynieria i budownictwo