Rozwiązanie Novacura Flow Layer

Zmieniamy zasady funkcjonowania systemów biznesowych. Dzięki naszej koncepcji Twoja firma i pracownicy odzyskują nad nimi kontrolę. Dajemy Ci swobodę pracy w dowolny sposób i w każdym miejscu, tak aby nic nie przeszkadzało Ci w rozwijaniu działalności. Bo żadne oprogramowanie nie powinno ograniczać Twojej wydajności.

9b4650ab 7d53 45df 861b 04b7389dd6b8 - Rozwiązanie Novacura Layer

Obejrzyj film
Rityta 1 - Rozwiązanie Novacura Layer

Wykorzystaj to, co już masz

Czym jest rozwiązanie Novacura Layer?

Uzupełniamy Twoje istniejące systemy biznesowe o dodatkową warstwę. Jest ona opracowana na podstawie Twoich unikatowych procesów biznesowych i umożliwia łączenie pracowników z systemami biznesowymi — niezależnie od tego, gdzie się znajdują i czym się zajmują.

W ramach tej warstwy dodajemy dwa elementy:

  • Aplikacje procesowe opracowane pod kątem Twoich unikatowych potrzeb biznesowych.
  • Interfejsy użytkownika zapewniające niezwykle łatwe w obsłudze narzędzie, którego można używać w dowolnym miejscu i na każdej platformie.

Jeśli chodzi o aplikacje, może to być zarówno pojedyncza aplikacja biznesowa wzbogacająca kluczowy proces biznesowy w funkcje mobilności, skanowania kodów kreskowych lub automatyzacji, jak również rozwiązanie zmieniające całą działalność, pozwalające udoskonalić cały łańcuch dostaw, całą działalność usługową oraz ogólne podstawy sposobu pracy z systemami biznesowymi.

Rozwiązanie Novacura Layer opiera się na zasadach BPM — zarządzania procesami biznesowymi — ale oferuje więcej niż inne rozwiązania BPM.

Dzięki naszej platformie i naszym kompetencjom możesz wykorzystać cały potencjał swoich obecnych systemów biznesowych i stworzyć inteligentne, łatwe w obsłudze i funkcjonalne aplikacje oparte na procesach.

Informacje o platformie Novacura Flow
Novacura layers products solutions - Rozwiązanie Novacura Layer

Elementy składowe platformy Novacura Layer

Enterprise app

Novacura Flow

Novacura Flow to innowacyjna platforma zmieniająca zasady funkcjonowania firmy, opracowana w jednym celu: udoskonalenia Twoich kluczowych procesów biznesowych. Zastosowanie platformy Novacura Flow ułatwia koncentrację na działalności i użytkownikach oraz umożliwia tworzenie inteligentnych, łatwych w obsłudze aplikacji w trzech prostych krokach: projektowanie, konfigurowanie, uruchamianie. Następnie możesz skupić się na udoskonalaniu działalności.

Przeczytaj więcej na temat platformy Novacura Flow

Siła dzięki swobodzie

Mobilność

Mobilność jest integralną częścią każdego rozwiązania Novacura. Nie zastanawiamy się nad tym, czy należy pracować w sposób mobilny — odpowiadamy na pytanie, jak to robić. Dzięki platformie Novacura Flow stworzysz inteligentne aplikacje mobilne bezpośrednio zintegrowane z Twoim systemem biznesowym. Możesz uzyskać potrzebne dane w dowolnym miejscu, pracując online lub offline. Zyskasz także dostęp do wszystkich aplikacji mobilnych w jednym miejscu.

Przeczytaj więcej na temat mobilności

Siła dzięki współpracy

Internet i współpraca

Jednym z podstawowych aspektów doskonalenia procesów jest współpraca — sprawienie, by ludzie pracowali razem przy realizacji wspólnego celu. Tego rodzaju współpraca nie dotyczy wyłącznie samej firmy, ale obejmuje wszystkich uczestników procesu biznesowego: od dostawców po klientów.

Dzięki inteligentnej, łatwej w obsłudze platformie internetowej, Novacura Flow Portal, usprawniamy zarówno doskonalenie procesów, jak i współpracę ponad granicami. Nasza innowacyjna platforma pozwala na tworzenie portali dla klientów i dostawców, jak również rozwiązań do zarządzania sprawami — wystarczy skonfigurować proces i zawartość rozwiązania.

Przeczytaj więcej na temat platformy Novacura Flow Portal

Doświadczeni konsultanci

Usługi

Skorzystaj z wiedzy naszych doświadczonych konsultantów, aby wdrożyć trwałe udoskonalenia dotyczące zarówno procesów, jak i systemów biznesowych. Naszym klientom i Partnerom oferujemy też kompetentne wsparcie dotyczące produktów i rozwiązań.

Przeczytaj więcej na temat naszych usług

Wykorzystaj to, co już masz

Systemy biznesowe

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych, więc potrafimy pomóc Ci spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże.

IFS Applications to pakiet wybranych przez nas aplikacji, ale dzięki naszej platformie i szerokiej ogólnej wiedzy na temat systemów biznesowych możemy usprawnić wykorzystanie każdego systemu w każdym z obsługiwanych przez nas środowisk.

Novacura Flow dla systemów biznesowych

Wtyczka do pakietu Microsoft Office

Integracja z pakietem Office

Firmom, które chcą pracować w aplikacjach Microsoft Excel lub Microsoft Project i zachować ścisłe powiązania z systemem zaplecza, oferujemy dwie wtyczki przeznaczone dla pakietu Microsoft Office.

Informacje na temat integracji z pakietem Office

Przejmij kontrolę nad swoją cyfrową podróżą już dziś

9b4650ab 7d53 45df 861b 04b7389dd6b8 - Rozwiązanie Novacura Layer

Rozwiązania dla Twojej branży

icon manufacturing logistics - Rozwiązanie Novacura Layer

Branża produkcyjna i logistyczna

Przeczytaj więcej

Wyobraź sobie magazyn, w którym rzeczywistość jest zsynchronizowana z Twoimi systemami, gdzie wyeliminowano całą niepotrzebną pracę, nie ma zbędnych formalności i dokumentów, wszystko jest mobilne, a dostawy w 100% prawidłowe. Pomożemy Ci wykorzystać kreatywność do zaprojektowania i wdrożenia procesów magazynowych w dokładnie takiej formie, w jakiej chcesz.

icon asset service - Rozwiązanie Novacura Layer

Branża usług

zarządzania aktywami

Przeczytaj więcej

Nasza kompetencja w dziedzinie konserwacji w połączeniu z oferowanymi rozwiązaniami zapewnia prostotę, dokładność, mobilność i przewidywalność działalności związanej z konserwacją. Gwarantuje Ci także to, czego potrzebujesz: kontrolę.

icon project based - Rozwiązanie Novacura Layer

Branża

projektowania

Przeczytaj więcej

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu w zakresie dużych i złożonych przedsięwzięć możesz udoskonalić zarządzanie projektami i ich realizację. Najważniejsze cechy naszych rozwiązań to precyzja, kontrola i prostota. Charakteryzują one wszystkie etapy tworzenia rozwiązania: od jego konstruowania po realizację.

icon bpm erp - Rozwiązanie Novacura Layer

Zarządzanie procesami biznesowymi w systemach ERP

Przeczytaj więcej

Systemy biznesowe są z natury skomplikowane, a w konsekwencji nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Jesteśmy specjalistami od systemów biznesowych i potrafimy spożytkować cały ich potencjał. Znamy technologię, aplikacje i poszczególne branże.