DLA KAŻDEGO PROCESU I SYSTEMU BIZNESOWEGO

Zarządzanie procesami w branży logistycznej

Wyobraź sobie magazyn, w którym wszystko działa jak w zegarku. Magazyn, w którym nie ma papierkowej roboty i wszystko jest w 100% dokładne. Dzięki Novacura Flow możesz to osiągnąć – i jest to łatwiejsze niż myślisz.

logistics final text copyright 800x475 1 - Zarządzanie procesami w branży logistycznej

W świecie e-commerce zarówno klienci B2B, jak i B2C wymagają więcej od branży logistycznej. Klienci oczekują obecnie indywidualnej obsługi i krótkich terminów realizacji oraz nie tolerują błędów w dostawach. Aby zachować konkurencyjność, firmy logistyczne muszą zoptymalizować swoje procesy i działać jak dobrze naoliwione maszyny.

Novacura Flow pomaga ci przejąć kontrolę nad twoją cyfrową podróżą, przekazując moc procesów logistycznych – i danych biznesowych – w Twoje ręce. Twórz potężne, wielosystemowe procesy, które zwiększają wydajność, uszczęśliwiają klientów i ułatwiają terminowe dostarczanie przesyłek – za każdym razem.

  

Niestandardowe zarządzanie magazynem

Połącz aplikacje mobilne, sterowane przepływy pracy, GPS i skanowanie kodów kreskowych, aby stworzyć magazyn, który jest wirtualnie niezawodny. Koniec z błędami w wysyłkach, zagubionymi inwentarzami lub papierowymi listami kompletacyjnymi!

Skanowanie kodów kreskowych i rozwiązania RFID

Skanowanie kodu jest 10 razy szybsze i dokładniejsze niż jego ręczne wprowadzanie. Dodanie skanowania kodów kreskowych do twojego magazynu pomaga w szybszej realizacji zamówień i poprawia identyfikowalność.

Procesy zapewniające jakość

Połącz zarządzanie procesami, automatyzację procesów i najlepsze praktyki zapewniania jakości, aby za każdym razem dostarczać klientom zgodne i niezawodne usługi.

Połączone przepływy pracy

Połącz dane z ERP, WMS i innych systemów biznesowych, aby zarządzać procesami logistycznymi, automatyzować wszystko, co możesz i optymalizować wszystko w celu uzyskania maksymalnej wydajności.

Samoobsługa klienta

Klienci chcą przejrzystości. Dzięki Novacura Flow możesz stworzyć portal samoobsługowy dla klientów, który dostarczy klientom potrzebne informacje – na twoich warunkach.

Jak to działa

Novacura Flow współpracuje z praktycznie wszystkimi systemami biznesowymi, w tym z ERP, WMS, MES i CRM.

  1. Modeluj swój proces na niskokodowej platformie Novacura
  2. Połącz proces z systemami biznesowymi
  3. Testuj i wdrażaj!
six segments to flow mobile 600x387 1 - Zarządzanie procesami w branży logistycznej

Dowiedz się, w jaki sposób Novacura Flow może Ci pomóc lepiej wykorzystać IoT. Porozmawiaj już dziś z jednym z naszych konsultantów ds. rozwiązań.

Znajdź rozwiązania dla swojej branży

icon manufacturing logistics - Zarządzanie procesami w branży logistycznej

Produkcja

Logistics industry compressed 1 - Zarządzanie procesami w branży logistycznej

Logistyka

icon asset service - Zarządzanie procesami w branży logistycznej

Usługi terenowe

icon project based - Zarządzanie procesami w branży logistycznej

Inżynieria i budownictwo